Föremål som liknar byst Marmor

Vi hittade över 8 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 3415 Byst
    Marmor, pojke. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 15 april 2024
  • 8050 Byst
    Marmor. Höjd: 32
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 11 juni 2018
  • 8049 Byst
    Marmor. Höjd: 32
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 11 juni 2018
  • 2221 Byst
    Margerete Becking, Marmor, Flicka i halsduk, höjd: 11
    Såld: 300 kr

    Såldes den 24 februari 2014
  • 3012 Byst
    Marmor, Madonna, signerad, höjd: 32
    Såld: 2.100 kr

    Såldes den 19 mars 2012
  • 1347 Byst
    på marmorsockel, metall, signerad, höjd: 19
    Såld: 300 kr

    Såldes den 10 november 2008
  • 7004 Byst
    Såld: 17.500 kr

    Såldes den 6 augusti 2007
  • 1489 Byst
    marmor nagg, höjd: 40
    Såld: 7.400 kr

    Såldes den 28 augusti 2006
  • 7632 Byst
    marmor, längd: 62, höjd: 85 (ej antik)
    Såld: 12.000 kr

    Såldes den 20 mars 2006

Ladda ner broschyr