Föremål som liknar byst Marmor
3415 Byst
Marmor, pojke. Längd: 13 cm, höjd: 14 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
8050 Byst
Marmor. Höjd: 32
Såld: 1.500 kr
Såldes den 11 juni 2018
8049 Byst
Marmor. Höjd: 32
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 juni 2018
2221 Byst
Margerete Becking, Marmor, Flicka i halsduk, höjd: 11
Såld: 300 kr
Såldes den 24 februari 2014
3012 Byst
Marmor, Madonna, signerad, höjd: 32
Såld: 2.100 kr
Såldes den 19 mars 2012
1347 Byst
på marmorsockel, metall, signerad, höjd: 19
Såld: 300 kr
Såldes den 10 november 2008
7004 Byst
Såld: 17.500 kr
Såldes den 6 augusti 2007
1489 Byst
marmor nagg, höjd: 40
Såld: 7.400 kr
Såldes den 28 augusti 2006
7632 Byst
marmor, längd: 62, höjd: 85 (ej antik)
Såld: 12.000 kr
Såldes den 20 mars 2006